پرداخت آنلاین (شتاب)

مرحله اول :

لطفا برای پرداخت مبلغ 199,000 ریال برای یک نفر مجرد جهت ثبت نام لاتاری از طریق بانک سامان بروی دکمه زیر کلیک کنید

 

توجه : اگر دکمه بالا بعد از کلیک کردن باز نشد، مرورگر خود را عوض کنید معمولا chrome مرورگر بهتری است .

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار گرین کارت لطفا در خبرنامه سایت عضو شوید.

نام:

ایمیل:

ثبت نام گرین کارت سال 2021 (سال 1398) آغاز شد.


شروع ثبت نام ها : مهرماه 1398 | پایان ثبت نام ها :  15 آبان 1398

زمان اعلام نتایج گرین کارت آمریکا : 15 اردیبهشت هر سال


 

 

اطلاعیه مهم سازمان مهاجرت آمریکا

طبق اعلام سازمان مهاجرت آمریکا در حدود 70% از فرمهای ثبت نام شده گرین کارت افرادی که فکر میکنند به درستی ثبت نام کرده اند به علت عدم آگاهی متقاضی از نحوه پر کردن فرم و همچنین شرایط آن هیچ وقت در قرعه کشی شرکت داده نمیشود ، به همین دلیل بیشتر افراد از همان ابتدا فرم معیوب ارسال میکنند .

گروه ایران گرین کارت فرم شما را قبل از ثبت نهایی توسط کارشناسان خبره خود بررسی و رفع مشکل میکند و ریسک عدم شرکت در قرعه کشی گرین کارت آمریکا را برای فرم شما به صفر میرساند .

کار را به کاردان بسپارید

به ما اعتماد کنید ، همین امروز فرم ثبت نام گرین کارت را تکمیل نمایید


 

شاید امسال عکس شما بروی کارت زیر قرار گیرد:

گرین کارت آمریکا یا کارت اقامت ( کارت سبز آمریکا) چیست؟

هر ساله 55000 نفر كه با احتساب خانواده شان بالغ بر 200,000 نفر ميشوند ، از طریق قرعه کشی و ثبت نام گرین کارت ، کارت سبز (Green Card) آمريكا را اخذ مينمايند.
کارت مجوز شهروندی یا اقامت در ایالات متحده آمریکا، سالانه از طریق قرعه کشی (ویزای تنوع فرهنگی) به 55000 نفر در سراسر جهان اعطا میشود. داشتن این کارت از راههای دیگر، شرایط بسیار دشواری می خواهد چرا که داشتن کارت به صاحب آن، امتیازات شهروندی آمریکا یعنی امتیاز داشتن کار، اقامت، تحصیل و ... را همچون سایر شهروندان این کشور میدهد.
بدین سبب ،همه ساله اداره مهاجرت آمریکا تعدادی از این کارتها را به قید قرعه در اختیار کشورهائی قرار می دهد که مهاجرین کمتری را به آنجا گسیل داشته اند. در واقع شهروندان چنین کشورهایی شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه کشی گرین کارت را دارا هستند. شما نيز می توانيد با ثبت نام گرین کارت رويای آمريکايی خود را محقق سازيد. اگر می خواهيد در آمريکا زندگی کاملا جديدی را آغاز کنید،گرين کارت به شما این امکان را می دهد، که بطور نا محدود در آمريکا زندگی تحصیل و یا کار کنيد. تنها چيزی که لازم داريد، کمی شانس در بخت آزمايی گرين کارت است.


داشتن گرین کارت آمریکا یعنی :

- شروع يک زندگی کاملا جديد در آمريکا.
- تحصيل در يکی از دانشگاه های مطرح آمريکا يا موسسات حرفه ای.
- تجربه گزينه های حرفه ای و کاری جديد، رئيس خود شدن (شغل آزاد) و لذت بردن از دوران بازنشستگی در آنجا.
- بیمه بسیار گسترده و رایگان
- مزایای همچون یک شهروند آمریکایی
- و ...

حال که نیکبختی در منزل شما را میزند تعلل نکنيد.
خوشبختی شما ممکن است تنها به اندازه يک ثبت نام با شما فاصله داشته باشد.

 

» آیا میدانید بسیاری از افرادی که به صورت مستقیم ثبت نام گرین کارت می کنند به دلیل عدم اطلاع از شرایط ، در قرعه کشی شرکت داده نمی شوند.
» آیا میدانید که برخی از افرادی که برنده شده اند، هیچگاه از برنده شدن خود مطلع نمی شوند و نامه برنده شدن آنها هیچگاه به دستشان نمی رسد.
» آیا میدانید که در صد بالایی از افرادی که در قرعه کشی برنده می شوند ، به دلیل نا آشنایی با پروسه اداری هرگز موفق به دریافت گرین کارت آمریکا نمی شوند.
» تیم ما با بهره گیری از تجربه خود تمامی مدارک و اطلاعات افراد شرکت کننده را کنترل کرده تا از تطابق آنها با شرایط خواسته شده اطمینان حاصل نماید.
» تک تک عکس های ارسالی ، توسط افراد متخصص بررسی شده و در صورت عدم انطباق ویرایش شده و سپس به فرم شرکت کننده الصاق می گردند.
» پس از ارسال دیجیتال اطلاعات فرد شرکت کننده به سایت مهاجرت آمریکا، گواهی صادر شده از سایت مربوطه ،شماره کاربری هر فرد قابل مشاهده خواهد بود.
» نتایج برندگان قرعه کشی افرادی که از طریق ما اقدام به ثبت نام گرین کارت نموده اند به صندوق پستی ما ارسال شده و برندگان از طریق ایمیل و تلفن از برنده شدن خود مطلع می گردند.