پرداخت آنلاین

هزینه ثبت نام :


ثبت نام مجرد :  مبلغ 299,000 تومان


ثبت نام متاهل : مبلغ 399,000 تومان


** ثبتنام یک فرزند رایگان میباشد **

 

 

توجه : لطفا برای پرداخت فیلتر شکن خود را خاموش کنید .

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار گرین کارت لطفا در خبرنامه سایت عضو شوید.

نام:

ایمیل:

ثبت نام لاتاری برای افراد بیوه یکی از اموری است که هر ساله افراد بسیاری پیگیر اخبار آن هستند. این افراد پیگیر طیف وسیعی را شامل میشوند. در این بخش تصمیم به بررسی ثبت نام لاتاری برای افراد بیوه داریم. فوت هر عزیزی اتفاقی بسیار دردناک است و تا مدتها عدم حضور فرد متوفی و وابستگی به آن فرد هر کسی را آزار خواهد داد. اما عده ای باوجود هر درد و غمی در تلاش پیشرفت خود و خانوادشان هستند. چنانچه آشنایی با نحوه ثبت نام لاتاری برای افراد بیوه برای شما نیز سوال است پس تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

 

لاتاری چیست و با چه هدفی انجام میشود؟

در دیکشنری انگلیسی معادل فارسی بخت آزمایی و یا آزمایش شانس برای واژه لاتاری قرار داده است. لاتاری آمریکا نیز رویدادی است که افراد اقدام به آزمایش بخت خود برای دریافت گرین کارت آمریکا می کنند. این کار با هدف ایجاد عدالت در تنوع نژادی انجام میشود. در توضییح بهتر می توان گفت که ایالات متحده آمریکا را طیف مختلفی از مردم تشکیل داده اند عده ای اصالت آمریکایی داشته و عده ای دیگر اقدام به مهاجرت به آمریکا کرده اند.

افرادی که به آمریکا مهاجرت کرده اند طیف وسیعی را شامل میشوند و هدف از برگزاری لاتاری ایجاد تنوع بین این نژاد های مختلف است. با این حال برای پذیرش مردمان مختلف محدودیت هایی نیز وجود دارد. برای نمونه از آنجایی که مهاجران زیادی از کشور های چین و هند انگلستان به آمریکا مهاجرت کرده اند دیگر کشور آمریکا مهاجری از این کشور ها نخواهد پذیرفت.

شرایط ثبت نام لاتاری برای افراد بیوه

افرادی که همسرشان را از دست داده اند نیز می توانند طیفی از متقاضیان مهاجرت به آمریکا را تشکیل دهند. برای ثبت نام این افراد در لاتاری باید شرایطی وجود داشته باشد. چنانچه فردی هستید که همسرتان فوت شده و دارای فرزندی هستید که سنش از 21 سال کمتر است نیاز است هنگام پر کردن اطلاعات شخصی خودتون از میان قسمت های مختلف در مورد وضعیت تاهل گزینه widoved را انتخاب کنید.در غیر این صورت قادر به دریافت گرین کارت نخواهید بود و گرین کارتی برای شما صادر نخواهد شد. اما چنانچه دارای فرزند زیر 21 سال نیستید و یا کلا هیچ فرزندی ندارید نیاز نیست برای اطلاعات فرزند قسمت خاصی را پر کنید.

در این صورت هیچ مشکلی از جهت دریافت گرین کارت برای شما پیش نخواهد آمد. امیدواریم با دانستن این اطلاعات به خوبی به پرسش خود درباره نحوه ثبت نام لاتاری برای افراد مطلقه رسیده باشید.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام لاتاری افراد بیوه از طریق ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید با ما ارتباط برقرار کنید .