پرداخت آنلاین

هزینه ثبت نام :


ثبت نام مجرد :  مبلغ 299,000 تومان


ثبت نام متاهل : مبلغ 399,000 تومان


** ثبتنام یک فرزند رایگان میباشد **

 

 

توجه : لطفا برای پرداخت فیلتر شکن خود را خاموش کنید .

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار گرین کارت لطفا در خبرنامه سایت عضو شوید.

نام:

ایمیل:

یکی از بزرگترین قرعه کشی های که هر ساله توسط کشور بزرگ آمریکا انجام می شود، قرعه کشی بزرگ لاتاری می باشد. لاتاری در اصل از ارزوهای هر فرد به حساب می آید که دوست دارند در ان برنده شوند. شاید برای شما جالب باشد ولی این تنها قرعه کشی محبوب جهانی است که به شانس شما بستگی دارد. در این مقاله می خواهیم بدانیم که شرط داشتن پاسپورت برای ثبت نام گرین کارت چیست و چرا اجباریست ؟

منظور از لاتاری چیست؟

همانطور که ذکر شد، آمریکا برای آنکه بتواند شرایط ایده آلی را برای مهاجرت مردم فراهم کند، با برنامه ریزی یک قرعه کشی جهانی این امکان را برای آن ها فراهم می کند و خوشبختانه ایران نیز سال ها است که جزو این کشورهای تایید شده برای قرعه کشی قرار گرفته است، شاید برای شما باورکردنی نباشد ولی ثبت نام برای لاتاری بسیار آسان و راحت است اما ترفندهایی دارد که حتما میبایست رعایت شوند و توسط افراد واجد شرایط انجام شود ، به همین دلیل که مورد محبوبیت زیادی از مردم ایران قرار گرفته است.

به این ترتیب تمام افرادی که شرایط لازم برای اخذ پاسپورت را داشته باشند، می توانند برای این قرعه کشی بزرگ و دریافت گرین کارت ثبت نام کنند، شاید ندانید معیار اینکه چه کشورهایی می توانند در این قرعه کشی شرکت کنند چیست، این معیار به تعداد مهاجران کشورها به ایالات متحده وابسته است.

در اصل منظور از دریافت لاتاری این است که فردی که در این قرعه کشی برنده می شود، می تواند به وسیله گرین کارتی که دریافت کرده و با توجه به شرط داشتن پاسپورت برای ثبت نام گرین کارت اقامت دائم در آمریکا را به عنوان یک شهروند دریافت کند، به این صورت شرایط شرکت در این قرعه کشی برای عموم مردم ایران آزاد و می توانند به راحتی این کار را انجام دهند.

همچنین هزینه ثبت نام در این قرعه کشی برای تمام مردم ایران رایگان است اما چون بصورت خدمات توسط مجموعه های ماهر در این امر انجام میشوند هزینه خدمات ثبت نام اخذ میگردد. لازم به ذکر است که حتی در زمان زندگی در آمریکا دولت ایالات متحده در از این شهروندان هیچ هزینه ای را دریافت نخواهد کرد و شما میتوانید  با ثبت نام  لاتاری و به دست آوردن گرین کارت آمریکا، شرایط زندگی و کار خود را به صورت ایده آل بسازید.

 

شرط داشتن پاسپورت برای ثبت نام گرین کارت

شرایط دریافت کردن پاسپورت برای مردم بسیار احت و براساس شرایط آسانی است که بهتر با آن ها آشنا شوید. این شرایط به صورت زیر است:

شرایط دریافت پاسپورت برای عموم مردم

شرایط دریافت پاسپورت هر کشوری متناسب با قوانین و مقرارات آن کشور میباشد که با مراجعه به پلیس +10 میتوانید از آن مطلع گردید . که بصورت عمومی سن 18 سال و کارت پایان خدمت برای پسرها و اجازه پدر یا شوهر برای خانم ها میباشد . در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد .

شرایط دریافت پاسپورت برای افراد متاهل

زن شوهر دار باید حتما زیر نظر تایید همسر خود پاسپورت را دریافت کند، وضعیت تاهل و عکس داشته باشد.

شرایط دریافت پاسپورت برای سربازان

سربازانی که هنوز خدمت خود را آغاز نکرده اند، به خدمت بروند در غیر این صورت قادر به دریافت پاسپورت نیستند یا میتوانند از معافیت تحصیلی استفاده و یا وثیقه معتبر جهت خروج از کشور بگذارند ، یا زمانی که خدمت آن ها تمام شده، ولی کارت دریافت نکرده اند، می توانند با رسید خدمت از پادگان برای دریافت پاسپورت اقدام کنند.

شرایط دریافت پاسپورت برای افراد 18 تا 21 سال

افراد 18 تا 21 سال می توانند بصورت زیر مجموعه خانواده خود ثبت نام را انجام دهند و نیازی به پاسپورت مجزا ندارند و فقط نفرات اصلی پاسپورت نیازدارند .

اعتبار پاسپورت برای ثبت نام لاتاری چقدر باید باشد ؟

در این مورد باید اعلام کنیم که اعتبار تا پایان زمان ثبت نام رسمی لاتاری و برای خاطر جمع بودن میبایست حداقل 6 ماه برای افرادی که پاسپورت دارند و در حال ثبت نام گرین کارت هستند اعتبار داشته باشد که پس از انقضا مدت زمان پاسپورت میتوان برای تمدید آن اقدام نمود .

نتیجه گیری

بصورت کلی برای ثبت نام لاتاری میبایست پاسپورت معتبر داشته باشید و اطلاعات پاسپورت را هنگام ثبت نام وارد نمایید تا پس از برنده شدن به مشکل برخورد نکنید ، همچنین طبق شرایط خود میتوانید با روشهای متفاوتی پاسپورت اخذ نمایید که به تفصیل در فوق شرح داده شده است .

در همین زمینه اگر سوالی دارید میتوانید با ایمیل سایت مکاتبه بفرمایید کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود .